Anotace 6- Sweet Venom od Tera Lynn Childs

21. března 2012 v 6:17 | Barny |  Návrhy na překlad- Anotace
A tady rovnou další...


Grace se právě přestěhovala do San Francisca a je nadšená, že začne znovu na nové škole. Změna je plná nových možností, ale je také trošičku děsivá. Stane se děsivější, když do dveří vejde minotaurus. A ještě více šokující, když se dívka, která vypadá přesně jako ona, ukáže, aby bojovala s monstrem.
Gretchen je unavená monstry táhnoucími ji ven v časných ranních hodinách, zvláště za školní noci, ale co může dělat? Poslat minotaura zpátky do jeho drsného domova je jen další zářez na jejím bojovém páse. Nikdy ale nečekala, že narazí na tuhle dívku, která by mohla být jejím dvojčetem.
Greer má svůj život docela dobře složený, děkuji natisíceré. Ale to jde všechno pryč, když se dvě dívky, které vypadají děsivě jako ona, objeví na jejím prahu a tvrdí, že jsou trojčata, nadpřirození potomci nějakého odporného stvoření z řeckého mýtu, určené na strávení jejich životů lovením monster.
Tihle tři dospívající potomci Medúzy, kdysi-krásné Gorgony očerňované v mýtu, se musí smířit a zasvětit svůj osud tomuto jedinečnému paranormálnímu světu, kde monstra číhají v dohledu.


Měla bych mít v PC... :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama