Anotace- Kill me quickly

16. března 2012 v 14:43 | Hanulla |  Kill me quickly- povídka od Hanully
Dodatečně ještě anotace... :D


Kill me quickly je povídka z mé tvorby. Vždycky jsem měla v hlavě nějaký příběh... holka, která je nájemný vrah a pracuje pro nějakou agenturu.. ale to se mi nikdy nelíbilo. Pak mě po dovolené v Itálii napadlo - proč by nemohla pracovat pro mafii ?? A tak byl námět na světě, teď už stačilo jen to trochu rozpracovat. A jak to tedy dopadlo?? To můžete pozorovat jak sem budu průběžně vkládat kapitolky mé povídky. Tady je malá upoutávka. :)
Máš nějaký problém? Potřebuješ, aby někdo nenápadně zemřel? Chceš, aby to vypadalo jako sebevražda? Neboj se, to všechno můžu zařídit. Bude to sice něco stát, ale jsem si jistá, že s výsledkem budeš spokojený. Můj zaměstnavatel mi sice moc volného času nedává, ale na tebe si nějaký určitě najdu. Jsem ve svém oboru nejlepší, vychovaná v podsvětí New Yorku mezi mafií a dorgovými kartely, život mě naučil, že není pohádkou a že jen ti nejsilnější přežijí. Dostala jsem se na vrchní příčky žebříčku. Otázkou ale je, co se stane teď? Jsem Nina Parkerová a vítej v mém světě.

Více příště...

P.S.: Autorka (i já) si je vědoma podobnosti s knihou Nebezpečná láska od Kateřiny Petrusově, a ujišťuje, že je čistě náhodná!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama