A Demon and his Witch - Prolog

31. ledna 2013 v 18:30 | Paty |  A Demon and his Witch
PrologKdysi dávno…
Zemřu. A bolestivě, což rozhodně nebylo to, jak si představovala strávení tohoto dne. Zahradničení, ano. Možná připravení pár léčivých lektvarů. Bláznění s jejím milencem. Být opečená na škvarek, zatímco měšťané budou stát a fandit? Není to něco, co by zapadalo do jejího plánu.
Ysabel zatahala za provaz, kterým byla přivázaná ke kůlu, její mysl stále zakalená neuvěřitelností situace. Když se dnes ráno vzbudila a šla vykonat obvyklé práce, krmení slepic, sbírání jejich vajec, zkontrolovat a upravit její zahrádku s bylinkami, nikdy by ji nenapadlo očekávat dav křičící: "Brujería! Čarodějnice!"
Skutečnost, že tento fakt byl správný, ji nepřekvapil. Nikdy se moc nesnažila skrývat své léčivé schopnosti. Kromě toho, celá vesnice užívala její směsi, které vyměňovala za zboží, co potřebovala. Uzená šunka na vyléčení pakostnice. Kolo sýra, aby změkčila rozpraskanou kůži. Lektvary lásky pro panny a jejich matky - lukrativní obchod pro ženy jako je ona bez manžela nebo otce, který by se o ni postaral. Pro označení čarodějnice, zatímco slyšela, jak jej rozkřikují, neměla obranu. Byla hrdá na své dědictví, které se předávalo z generace na generaci, přes ženy či jejich rodiny. Co ji ale šokovalo, když ji pokřikující svázali, byl hlas, který se donesl k jejím uším, ten, který dav vedl - patřil matce jejího milence, Luyse.
Oblečená v těžkých černých šatech, odtahujíc závoj z černé krajky, ukázala oči hořící nenávistí a rty zkroucené do nenávistného zavrčení, křičela: "Upalte čarodějnici!" nejhlasitěji.
Scvrklá stará bába. Zdálo se, že se někdo nechce srovnat s volbou jejího jediného syna. Přesto, Francisco měl pětadvacet let, což bylo dávno po tom, co se měl usadit a založit si svou vlastní rodinu. Rodinu, kterou slíbil vybudovat s ní. Zatímco se potají scházeli, kvůli jeho přísné matce a vesnickým drbům, slíbil jí brzy veřejně oznámit jeho záměr oženit se s ní. Nemohla se dočkat, i když teď, tváří v tvář jeho rozzlobené matce ji napadlo, jestli by to mohli oznámit dříve.
Ysabel se nedala do velkého boje. Proč se obtěžovat, když nemohla vyhrát proti tolika lidem, odsuzujícím ji? Kulhající v jejich sevření, zavřela oči a mysl před jejich zlými posměšky, když ji táhli pryč na okraj města, kde se úzkoprsí lidé z vesnice ukázali příliš zaměstnanými, když stavěli dřevěnou plošinu a hromadili kolem ní větve a ostružiní. Dokonce, když ji přivázali ke kůlu, nepropadala panice. Francisco, její milenec s temnýma očima a hustými řasy, ji může zachránit. Zřejmě řekl své matce o jejich lásce a ona dočasně ztratila svou vznětlivost - a hlavu. Přesto, Ysabel věděla, že muž, kterého miluje, by přišel a zachránil ji. Jejich oddanost k sobě převáží dav, který potřebuje popravit čarodějnici, jak jim káže církev a hlavní náboženství v Římě.
I když vesničané nadále kolem ní hromadili hořlavé předměty a slunce začalo klesat, signalizujíc příchod soumraku, držela se té víry, lpěla pevně na své lásce, dokud se nepřiblížila první pochodeň, plamen blikající v lehkém vánku. Navzdory situaci vypadala scéna téměř malebně, připomínala jí táboráky, kterých se účastnila se stejnými lidmi, když slavili po sklizni slunovrat. Samozřejmě nikdo nebyl přivázaný ke kůlu při těchto příležitostech. Mám to ale štěstí.
Prohlížejíc si dychtivé tváře, první rozechvění strachu jí projely po páteři, když nenašla tvář svého milovaného. Určitě už slyšel o mém problému? Možná plánoval velkou záchranu na poslední chvíli, jak to dělají hrdinové z balad pěvců. Jak romantické.
Jakmile zmizel poslední paprsek slunečního světla a padl soumrak, rozhostilo se ticho nedočkavého davu, když Luysa s triumfálním úsměvem na tváři vystoupila a zvedla ruce, aby se utišili. Odhodlaná slova vypuštěná z úst s nenávistí a odporem, mohla sotva dát Ysabel další důvěru. A tohle je žena, která porodila mého sladkého Francisca?
"Tahle naprosto bezbožná čarodějnice musí zemřít. Volně mezi námi praktikuje své temné řemeslo."
Všechny hlavy kolem přikyvovaly.
Neuvěřitelné. Praktikuji a používám své umění k vyléčení nemocí a asistuji při hojení infikovaných ran, uvažovala Ysabel, kroutíc hlavou v nevíře. Uvidíme, jestli jim příště pomůže, až budou uprostřed noci klepat na její dveře, zrádci.
"Používá magii na naše mladé muže, nutíc je k jejím zlým, nečistým příkazům."
Ysabelino obočí se zvedlo. Vtipné, ale byl to tvůj syn, kdo mi vnucoval alkohol při své první návštěvě její sukně a jeho nemravnostech se mnou. Samozřejmě, užila jsem si to, ale přece, nikdy jsem ho k ničemu nepřinutila.
"Církev káže, Ty nebudeš trpět čarodějnici, která žije. Takže ve jménu Boha a všeho, co je svaté říkám, čarodějnice musí zemřít!" Slina odlétla, jak Luysa dosáhla vrcholu a cílem její poslední poznámky bylo dostat ji až k zadní části davu. Ysabel sledovala její pohled a usmála se. Francisco přijel.
Věděla jsem, že by mě přišel zachránit. Koukni se ty stará, seschlá bábo.
Vysoký, temný a pohledný, vypadal jako něco, co vystoupilo z pohádkových příběhů, které jí babička vyprávěla. Opravdový hrdina, jenž přišel zachránit svou dívku ze spárů zlé čarodějnice. V tomto případě musel zachránit čarodějnici před svou zlou nevlastní matkou. Razil si cestu davem, dokud nestál před matkou a hranicí, na které byla Ysabel připoutaná. Jeho tmavé oči se na okamžik střetly s Ysabelinýma a jí nakonec projelo po páteři mrazení strachu. Neviděla žádnou známku hněvu v jeho výrazu, jako by mu bylo jedno, v jaké se ocitla situaci. Žádný strach z toho, že by měla skončit její cesta. V jeho očích spatřila pravdu. A nebylo to nic pěkného.
Chystají se mě upálit a on zatraceně nebude dělat nic proto, aby mě zachránil.
Neuvěřitelnost ji donutila zapomenout na zanícený přihlížející dav. "Francisco. Řekni své matce, že jsem neudělala nic, abych tě očarovala. Řekni jí o naší lásce." Nechtěla žebrat, ale nemohla uvěřit tomu, že tenhle nezaujatě vyhlížející muž stojící před ní, je stejný milenec, který jí mumlal své sliby.
Neodpověděl a po jeho mlčení se jeho matka obrátila k Ysabel s triumfálním výrazem. "Za všechny své hříchy musíš zemřít, čarodějnice." Zapálená pochodeň byla té semetrice vražena do ruky a ona ji na chvíli podržela ve vzduchu. "Brujería!" vykřikla. "Spalme bezbožnici." Pak sklonila hořící pochodeň a suchý troud se rozhořel.
Panika se zařezala do Ysabel jako drápy, když se vracela zpátky k situaci, která ji potkala u ní doma. Příliš pozdě se začala bránit a teď už byla přivázaná. Lana se nepohnula. Zatracený Pedro a jeho skvělé dovednosti ve vázání uzlů. Praskavý zvuk z rostoucích plamenů, podporované Ale Alvaro, které bylo náhodně rozstříkané po hranici.
Stoupající černý kouř a vzrůstající teplo bylo horší než samotný pohled na šířící se požár. Vstoupily jí do plic, rozkašlala se a kouř jí podráždil i oči.
Korálky potu jí stékaly po tváři, jak se horečně chtěla osvobodit. Její jednoduchá kouzla a zaříkávání na zhojení nemohla soupeřit s ohněm.
Zběsilým pohledem prohlížela dav, čekajíc, že někdo udělá krok vpřed a přijde jí na pomoc, ale oni jen zírali, někteří s morbidní fascinací, jiní se škodolibou radostí, jak se plameny přibližují. Zachytila Franciscův pohled a tentokrát se od ní neodvrátil. Očima ho prosila o záchranu. Přiznání. Prostě něco, od člověka, který prohlásil, že by pro ni udělal cokoliv. Vylezl na nejvyšší horu. Vzdoroval přání své rodiny. Udělal cokoliv pro svou lásku.
Lži. Všechno to byly lži, pochopila, jak tam tak stál, neohrožený zatímco se oheň šplhal stále výš, olizoval lem její sukně, škvaříc její prsty u nohou. Neukázal žádné výčitky svědomí, když ji sledoval, jak hoří.
Obklopil ji vztek teplejší než plameny olizující její tělo. "Bastarde," vyprskla. "Využil jsi mě. Zradil mě jako zbabělec. Nemůžu se dočkat, až tě uvidím v Pekle. Za tohle vás všechny uvidím v Pekle." Zavřela oči a začala zpívat temnou modlitbu, o které si myslela, že ji nikdy nepoužije. Poslední, co ji babička naučila, ale řekla jí, aby na ni zapomněla. Slib Temnému Pánovi - tomu, který nemohl zachránit její smrtelný život, ale mohl jí poskytnout pomstu těm, kdo ji zradili. Nejtemnější, nejsilnější prokletí se linuly přes její rty.
Jak jí plameny olizovaly pokožku na nohou, spalujíc je a vykreslujíc výkřiky utrpení, dala svůj život a duši Pánu Podsvětí na oplátku za odplatu. Slíbila Ďáblu, kterého tajně uctívala, cokoliv - její život, její duši, její oddanost. To vše mohl dostat za šanci přivést Francisca, jeho matku a všechny vesničany, kteří se radovali z její smrti, do Pekla s ní. Její kdákavý smích těsně před smrtí a kašel nezněl jako kouzlo, ale naštěstí, Lucifer poznal její záměr a její přání splnil. Měla si přečíst fine print*.
*fine print - poznámky ve smlouvě tištěné drobným písmem, obsahující přehlédnutelná, ale důležitá sdělení
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mer Mer | 1. února 2013 v 20:39 | Reagovat

O_O

2 Market Market | 3. února 2013 v 8:28 | Reagovat

úžasný děkuju :-)

3 uroboros uroboros | 3. února 2013 v 18:04 | Reagovat

zajímavý začátek, díky

4 Ivča Ivča | 8. února 2013 v 18:52 | Reagovat

už se strašně těšim na další kapitolu :-D

5 Ela Ela | 11. února 2013 v 9:35 | Reagovat

Kdy bude prosím další?? :-)

6 Paty Paty | 11. února 2013 v 17:42 | Reagovat

[5]:od příštího týdne teprve budu moci překládat, takže možná na konci příštího nebo na začátku toho dalšího týdne

7 lenkavysocinka lenkavysocinka | 18. února 2013 v 23:00 | Reagovat

zajimavé :)počkám si na další

8 Isinka Isinka | 25. února 2013 v 18:57 | Reagovat

moc pěkné

9 Market Market | 4. března 2013 v 19:53 | Reagovat

moc moc moc prosím kdy bude první kapitolka?

10 Paty Paty | 9. března 2013 v 16:54 | Reagovat

[9]: nestíhám, nejdřív musím dokončit Poison Study ať v tom nemám bordel

11 ArleneKaf ArleneKaf | E-mail | 22. července 2017 v 16:43 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

12 ArleneKaf ArleneKaf | E-mail | 22. července 2017 v 21:54 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

13 Davidopids Davidopids | E-mail | 29. července 2017 v 3:03 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудлаим отрицательные отзывы о Вас Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

14 CarolynChoof CarolynChoof | E-mail | 5. srpna 2017 v 16:55 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

15 Carolynbal Carolynbal | E-mail | 6. srpna 2017 v 9:08 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

16 Avia777mt Avia777mt | E-mail | 17. srpna 2017 v 2:09 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

туту самолет билеты дешево
авиабилеты дешево москва худжанд цена s7
купить дешевые авиабилеты онлайн официальный
купить билет +на самолет туту дешево аэрофлот
купить билет +на самолет дешево +все компании

17 Soroic Soroic | E-mail | 22. srpna 2017 v 23:24 | Reagovat

Качественные БЕСПЛАТНЫЕ порно игры вас ждут игры без установки онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

18 Soroyg Soroyg | E-mail | 22. srpna 2017 v 23:50 | Reagovat

Топовые БЕСПЛАТНЫЕ порно флеш игры размещены для вас все игры онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

19 Sorotq Sorotq | E-mail | 25. srpna 2017 v 5:37 | Reagovat

СМОТРИ СУМАСШЕДШЕЕ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ПОРНО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ ГОРЛОВОЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

20 Soroly Soroly | E-mail | 25. srpna 2017 v 16:41 | Reagovat

СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО HD http://sexvipka.com/ ДОМАШНЕЕ ПОРНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ ГОРЛОВОЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ HD БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

21 Soroks Soroks | E-mail | 26. srpna 2017 v 2:49 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ПОРНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ ЛУЧШИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

22 Sorogv Sorogv | E-mail | 26. srpna 2017 v 3:37 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ ПОРНО ВИДЕО http://sexvipka.com/ ПОРНО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СМОТРИ ЛУЧШИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ СОСЕДКА ДЕЛАЕТ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

23 LarryriB LarryriB | E-mail | Web | 6. listopadu 2017 v 12:32 | Reagovat

http://appu.te.ua/component/k2/itemlist/user/182777  hd 720 полный фильм   фильм бесплатно смотреть онлайн фильм фильм бобфильм  http://caguidotti.it/component/k2/itemlist/user/14143

24 Igorbix Igorbix | E-mail | Web | 1. prosince 2017 v 19:29 | Reagovat

Осень сырость под ногами
Заходите  в поликлинику  одеваете  бахилы и все чисто,
дешовые отличного качества бахилы
смотрите тут ===> <a href=http://vilada.ru/item/102-bakhily-pvd-povyshennojj-prochnosti>КАЧЕСТВЕННЫЕ НЕДОРОГИЕ БАХИЛЫ</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama