Slave to Sensation - Kapitola 11.

26. února 2013 v 20:04 | Barny |  Slave to Sensation (kniha on-line)
Tak konečně trochu kratší kapitolka. Užijte si jí ;) :D


KAPITOLA 11
Zlo. Zajímavá volba slov od Psy. "Nikita má ráda moc. Pokud padne Rada, stejně tak padne ta moc." Zvedl ruku a promnul jí klouby tvář. "Popřemýšlej o tom."
"Potřebuju čas."
"Nemáš ho moc. Obvykle je drží sedm dní, než je zabije."
"Sedm dní mučení."
"Ano."
Sestoupilo na ně ticho. I les venku přestal šeptat. Bylo to, jako by celý svět zadržoval dech. Dál jí hladil šíji, tvář, bradu. Její kůže byla lákavá jako teplé hedvábí.
"Nemáš výsady kůže," řekla, snad po věčnosti.
"Co kdybych řekl, že je chci?" Nepřestal se jí dotýkat, laskat ji jako by to dělal s měňavčí ženou, po které žádal příliš a příliš brzy. Riskoval, když jí řekl všechno, ale muselo to být. Sascha byla jejich poslední šancí.
"Je zbytečné mát takové výsady se Psy. Nemůžeme je vrátit." Bylo v ní něco poraženého.
Lucasovi se nelíbilo vidět ji takhle, zraněnou a pohmožděnou. Vina mu stiskla srdce. Nemělo by ho trhat, že jí tohle provedl. Všechno, co udělal, bylo pro smečku. Byla to součást ceny za funkci alfy. Úplně poprvé, nesnášel placení té daně, nesnášel, že musel zranit tuto ženu.
Posunul se o palec blíž, rozhodujíc se vypustit ven do hry panterovu smyslnost, aby se k ní dostal. Diskutovali temnotu a smrt, hrůzu a zlo. Ale to nebylo vše, čím byl, všechno, čím byla ona. Pokud ji chtěl vytáhnout z toho Psy brnění, které nosila jako druhou kůži, bude ji muset svádět s nádhernou stranou pocitů, spíš než ji pohřbívat v ošklivosti.
"Měl Dorian pravdu?"
Konečně otočila hlavu, aby mu čelila. "V čem?"
"Řekl, že spát s jednou ze Psy bylo jako spát s kusem betonu."
"Netuším." Její ramena se napřímila.
"Nikdy jsi nespala s jedním ze svých bratří?"
"Proč bych to dělala? Početí, pokud je žádoucí, může být vytvořeno daleko efektivněji za využití vědeckých metod." Zněla tak upjatě, že to byla provokace.
"Co takhle pro zábavu?"
"Jsem Psy, pamatuješ? Nebavíme se." Krátká pauza. "V každém případě, nevidím v sexu smysl. Zdá se chaotický a zcela nepraktický."
"Neodkopávej to, dokud jsi to nevyzkoušela, miláčku." Chtěl se zakřenit. Její ztuhlý postoj a ach-tak-praktická slova byla z učebnice Psy… jako by je studovala.
"To je nepravděpodobná možnost," řekla a zněla téměř, jako by tomu věřila. "Myslím, že je čas, abych odešla - je po páté." Podívala se na své hodinky.
"Polibek," zašeptal jí do ucha.
"Co?" Její tělo ztuhlo.
"Dávám ti šanci vyzkoušet něco z té chaotické, neúčelné interakce, které nerozumíš." Berouc mezi zuby její ušní lalůček, jemně skousl. Lehké trhnutí jejího těla bylo nezaměnitelné. Pustil ji, uchopil jednou rukou její tvář a otočil ji ke své. "Co ty na to?"
"Nevidím důvod, proč-"
"Přemýšlej o tom jako o experimentu." Přejel palcem přes jemnost jejího spodního rtu, přejíc si ochutnat ji víc, než chtěl dýchat. Nutkání škádlit se změnilo v touhu si vzít.
"Vy Psy máte rádi své experimenty, ne?"
Pomalu přikývla. "Možná mi to pomůže porozumět, proč měňavci a lidé dávají tak velký důraz na manželství a vázání se."
Nedal jí možnost změnit názor. Sklánějíc hlavu, přeběhl svými rty přes její v rychlém, žhavém sklouznutí. Teplé, měkké, delikátní, zvaly ho, aby se vrátil. Když to udělal, udržoval polibek mělký - zatahal za její spodní ret, zjemnil bolest jazykem, pak vsál její horní ret. Měkký, přirozeně ženský sten postříbřil ticho.
Sežehlo ho teplo.
Tohle nebyl žádný kus betonu. Mohl cítit zvedání a pád jejích ňader na jeho předloktí, zvouc jeho dlaň, aby se přesunula níž. Pro teď se spokojil s bušením srdce, které cítil v jejím krku, s rozeklaným dechem, který nemohla skrýt. Psy mohli vypnout emoce, ale bylo daleko těžší vypnout tělesný hlad po dotyku.
Sascha před sebou viděla okraj útesu padající pryč a nestarala se. Nikdy ve svém životě necítila tolik pocitů, tolik potěšení. Její fantazie byly ničím ve srovnání s reálným Lucasem. Líná nenasytnost, se kterou jí líbal, byla nejnebezpečnější z pokušení. Jeho pohyby byly tak malátné, tak jemné, tak smyslně pomalé, že pro něj otevřela ústa, než to věděla. Šokovaná tím, jak daleko zašla, se odtáhla zpátky.
Nebojoval s jejím ústupem, sledoval ji těma kočky zelenýma očima zakalenýma vzrušením.
"Dost experimentování, kotě?"
Ta něžnost byla přímo z jejích snů. Zhrožená svou vlastní reakcí a uvědoměním, které viděla v jeho očích, řekla, "Ráda bych se vrátila domů." Věděla, že neodpověděla na jeho otázku. Také věděla, že nemohla říct slova očekávaná od Psy, aniž by byla tak velkou lží, že by se prozradila. Pravdou bylo, že neměla dost. Ani zdaleka.
"Dobře." Sklonil se a skousl její spodní ret těmi ostrými zuby predátora.
Označil ji.
Sascha byla doma na osmou ráno. Vyčerpaná se osprchovala a začala se připravovat na den, který ji čekal. První věcí v pořadí bylo setkání s její matkou. Pak musela zkontrolovat několik dalších rodinných projektů. Poté musela znovu čelit Lucasovi. Její tvář zrudla, když se snažila dát si vlasy do pořádku.
Nemohla zapomenout na ten pocit jeho rukou ve vlasech, potěšení, které získával, když se jí dotýkal.
Přesto to, co jí málem zlomilo, nebylo potěšení. Byla to potřeba, kterou v něm cítila, potřeba dotyku, míru. Zaujalo ji, že ukotvení nalezl v ní, Psy, jednou z nepřátel.
Součásti rasy vrahů.
Pochmurná realita setřela každou stopu přetrvávajícího potěšení. Nemohla přijmout jeho obvinění, vzdát se všeho, čemu věřila, tak snadno. Možná, že nikdy nezapadala, ale Psy byli její lidé, všechno, co měla. Lucas ji políbil, ale byl měňavec a když přijde tlak, který ho postrčí, vždycky si místo ní vybere svou smečku.
Počkej na mě venku.
Obraz Lucase nařizujícího jí odejít, když se Dorian rozpadl, se spojil s myšlenkami na něj v posteli se ženou jménem Rina. Nikdy s ní nejednal jinak, než s cizincem, pomyslela si, záměrně zapomínajíc na tu návštěvu Tamsynina domova, protože nezapadala, a ona potřebovala, aby něco bylo správně, aby to dávalo smysl.
Potřebovala někam patřit.
V momentě, kdy by se obrátila proti Psy, by neříkala sbohem pouze svému životu, ale také každé naději, jakou kdy měla, že někam zapadne. I kdyby nějak přežila hněv Rady, kdo by vzal k sobě ničemnou Psy? TemnáŘeka ne. Stále si pamatovala nenávist, kterou zahlédla v Dorianových očích, když ji obvinil z toho, že patří k rase psychopatů.
Lucas stál u Doriana, zatímco ji vytlačoval - byla ponechána na vlastní pěst, opět cizinec. Leopardi se sešli kvůli družce ze smečky, ale kdo se sešel kvůli ní, když se ocitla v bezvědomí na podlaze svého bytu? Nikdo.
Protože byla jenom nástroj.
Lucas nikdy neskrýval svou povahu. Věděla od začátku, že využije všech výhod, které měl, aby si prosadil svou… i když to zahrnovalo něco tak odporného, jako líbání jedné z páchnoucích, kovových Psy. Využíval ji, aby posbíral informace a v momentě, kdy je doručí, s ní bude hotov.
V žaludku ji bodla ostrá bolest, ale stála si za svým a přinutila se čelit pravdě.
Jak se vždycky bála, měňavci přišli na její vadnou povahu a využívali ji, aby získali, co chtěli.
Lucas to využíval. Využíval ji.
"Hloupá," zašeptala, umravňujíc slzy. "Jsem tak hloupá." Jak bylo možné, že ho zbytek její rasy odrazoval, ale ona ne? Nebylo. Jen její ubohá potřeba být akceptována, být oceněna, ji nechala uvěřit něčemu tak nepravděpodobnému. Byla vina účastněním se na svém vlastním podvádění.
Bylo načase, aby ho přestala nechat oslepovat ji emocemi a houpajícími se vlákny falešné naděje a začala přemýšlet jako Psy. Možná nebylo příliš pozdě zachránit její pozici, alespoň uvnitř rodiny. První věcí, kterou musela udělat, aby to zajistila, bylo říct Nikitě vše, co se dozvěděla - možná nikdy nebyla perfektní kardinál, ale mohla být perfektní dcerou. Tohle byla její šance, aby pro sebe utvořila místo jako pro něco jiného, než chybu.
Ponížení v kombinaci s bolestí byly nebezpečnou směsí. Chtěla přimět Lucase zaplatit, chtěla ho zranit tak, jako on zranil jí, rozbít jeho sny jako on rozbil její. Naučil ji toho o svých lidech tolik. To neměl. Koneckonců, byla Psy.
A on byl nepřítel.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lenkavysocinka lenkavysocinka | 28. února 2013 v 21:37 | Reagovat

to snad né,jestli to řekne tak je husa.Děkuji za překlad :)

2 Isinka Isinka | 1. března 2013 v 20:09 | Reagovat

páni SEM NAPNUTÁ. Moc děkuju :-)

3 Basi Basi | 2. března 2013 v 11:31 | Reagovat

Perfektní, jen doufám, že matce o Lukasovi nakonec nic neřekne. Díky za překlad :-)

4 síma síma | 2. března 2013 v 11:55 | Reagovat

néé hlavně ho nezrad :-? jinak to bylo super.. konečně se trochu prozradla :-) díky za překlad :-)  :-)  :-)

5 Barny Barny | E-mail | 3. března 2013 v 8:51 | Reagovat

Upřímně - taky se začínám modlit, aby to fakticky nedělala, tak uvidíme... Teď sice ještě překládám kapitolku HoN 10, ale to už mi zbývají asi jenom dvě stránky a hned potom se vrhám na StS ;-)
Moc děkuju za komenty :-D

6 Maky Maky | 3. března 2013 v 15:08 | Reagovat

Taky doufám, že to neudělá.....jinak díky za překlad :-)

7 tantus tantus | 10. března 2013 v 18:02 | Reagovat

prekladas aj HON10?? kde by som to mohla najst?? mam to moc rada :D

8 Barny Barny | E-mail | 24. března 2013 v 8:45 | Reagovat
9 tanicka tanicka | E-mail | 4. dubna 2013 v 21:23 | Reagovat

ahoj je super ze to prekladáš prečítala som prvých 5 kapitol:D a uplne som ich zhltla :D poslala by si mi prosím hesla na tie ostatne?? :D dakujem :-P :-D

10 Flossiemuh Flossiemuh | E-mail | 25. července 2017 v 23:29 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

11 Flossiemuh Flossiemuh | E-mail | 26. července 2017 v 4:57 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

12 Davidopids Davidopids | E-mail | 29. července 2017 v 3:03 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиНегатив Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

13 MariaHop MariaHop | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 4:26 | Reagovat

Хотели бы разнообразить сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений позволят интим-товары

Один из самых распространенных способов достигнуть сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться дополнительной симуляции чувствительных зон и точек на теле. Только не используйте его в одиночестве, доверьтесь своему любимому. Это укрепит вашу связь и поможет стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены эрекционные кольца, наручники, различные стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы обязательно сможете отыскать то, что придется по вкусу вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и другие <a href="https://afroditalove.ru/">секс-игрушки</a> вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

14 DonaldVoino DonaldVoino | E-mail | 11. srpna 2017 v 3:33 | Reagovat

Кому нужна скидка на тдску кейтаро keitarotds.ru
- вот промо код R2U7-WFFY-GFAT
Для тех, кто в танке - кейтаро нужен для упрощения работы и увеличения заработка в несколько раз.
Допустим у вас есть свой сайт или страница в соц.сетях, где можно оставить ссылку, по которой будут переходить пользователи.
Но чтобы выжать из всех переходов 100% прибыли, нужно каждой аудитории показывать свою страницу, например мобильных пользователей отправлять на одну страницу, дектоп на другую, пользователей из России на третью, из буржа на четвертую и т.д. Фильтров множество и настроить их можно за пять минут. Но самое главное, можно всех отправлять на одну ссылку, а кейтаро сам распределит кого куда по вашему желанию. Конверт возрастает в 2 раза. Пользуйтесь на здоровье!

15 Avia777mt Avia777mt | E-mail | 17. srpna 2017 v 1:49 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

дешевые авиабилеты онлайн аэрофлот
дешевые авиабилеты авиакомпаний
дешевые билеты +на самолет аэрофлот официальный сайт
купить авиабилет недорого краснодар
авиабилеты со скидками +и акциями

16 DannyCauby DannyCauby | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 18:13 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

17 AssolVoino AssolVoino | E-mail | 22. srpna 2017 v 2:51 | Reagovat

Хай! Я Ассоль. Хочу познакомиться.
Если хотите увидеть меня, здесь ссыль на фотки http://forum.interznak.ru/profile.php?action=show&member=1791 - смотрите здесь

18 Sororw Sororw | E-mail | 22. srpna 2017 v 22:47 | Reagovat

Новые БЕСПЛАТНЫЕ порно флеш игры размещены для вас все игры онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

19 Soroxd Soroxd | E-mail | 25. srpna 2017 v 5:28 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ ДОМАШНЕЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ СЕКС ВИДЕО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ МИНЕТ ВИДЕО ОНЛАЙН https://minet-pornosex.ru/ ГОРЛОВОЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

20 Soroyw Soroyw | E-mail | 25. srpna 2017 v 6:12 | Reagovat

СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО HD http://sexvipka.com/ СЕКС HD БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ ОРАЛЬНЫЙ СЕКС https://minet-pornosex.ru/ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

21 Soroph Soroph | E-mail | 25. srpna 2017 v 6:13 | Reagovat

СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО HD http://sexvipka.com/ ПОРНО HD БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ ЛУЧШИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ ЛУЧШИЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

22 Sorotx Sorotx | E-mail | 25. srpna 2017 v 9:33 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ ЛУЧШИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

23 Soroto Soroto | E-mail | 25. srpna 2017 v 13:02 | Reagovat

СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО С МОЛОДЫМИ http://sexvipka.com/ ПОРНО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ ГОРЛОВОЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ОНЛАЙН БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

24 Soroik Soroik | E-mail | 25. srpna 2017 v 16:22 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ДОМАШНЕЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ ДОМАШНЕЕ ПОРНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ МИНЕТ В ПЕРВЫЙ РАЗ https://minet-pornosex.ru/ ЛУЧШИЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

25 Sorolh Sorolh | E-mail | 25. srpna 2017 v 16:22 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ПОРНО С МОЛОДЫМИ БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ОНЛАЙН БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

26 Sorolp Sorolp | E-mail | 26. srpna 2017 v 3:04 | Reagovat

СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ СЕКС HD БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ ГОРЛОВОЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

27 Hollyden Hollyden | E-mail | 4. září 2017 v 2:44 | Reagovat

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>
Play with me my friends...

...

28 Vrbypeedly Vrbypeedly | E-mail | Web | 21. září 2017 v 1:53 | Reagovat

bad credit personal installment loan - http://loansvtna.org/
consolidation <a href=http://loansvtna.org/>cash advance</a> ’

29 VffgSlose VffgSlose | E-mail | Web | 23. září 2017 v 4:23 | Reagovat

cialis dosage daily
<a href="http://cialisivndh.com/">cialis</a>
cialis mexico
<a href=http://cialisivndh.com/>cialis</a> ’

30 Fsvfliepe Fsvfliepe | E-mail | Web | 24. září 2017 v 14:15 | Reagovat

cialis order online
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a>
free cialis sample pack
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a> ’

31 LdvVilala LdvVilala | E-mail | Web | 24. září 2017 v 17:23 | Reagovat

viagra prescription uk
<a href="http://fuyviagraf.com/">generic viagra</a>
mexico viagra
<a href=http://fuyviagraf.com/>generic viagra</a> ’

32 LewfhFeelf LewfhFeelf | E-mail | Web | 25. září 2017 v 15:10 | Reagovat

genuine viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">buy viagra</a>
uk viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra online</a> ’

33 AzsvVilala AzsvVilala | E-mail | Web | 25. září 2017 v 18:20 | Reagovat

viagra 50 mg
<a href="http://viagraonszb.com/">viagra</a>
viagra natural
<a href=http://viagraonszb.com/>generic viagra</a> ’

34 Bhnjantick Bhnjantick | E-mail | Web | 25. září 2017 v 21:23 | Reagovat

viagra online discount
<a href="http://viagracekan.com/">generic viagra</a>
viagra prices
<a href=http://viagracekan.com/>buy viagra</a> ’

35 Ikmeicoday Ikmeicoday | E-mail | Web | 28. září 2017 v 18:55 | Reagovat

online instant payday loans
<a href="https://paydayrvjlo.com/">online payday loans</a>
best online payday loans
<a href=https://paydayrvjlo.com/>same day payday loan</a> ’

36 FebbNulvaw FebbNulvaw | E-mail | Web | 30. září 2017 v 14:59 | Reagovat

cash loan
<a href="https://paydaykmae.com">payday advances</a>
car payday loans
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance</a> ’

37 Fvteicoday Fvteicoday | E-mail | Web | 30. září 2017 v 15:00 | Reagovat

1st payday loan free
<a href="https://loansonlinevaec.org">payday loans online</a>
1 hour payday loans no credit check
<a href=https://loansonlinevaec.org>loans payday</a> ’

38 FvrcPneurb FvrcPneurb | E-mail | Web | 30. září 2017 v 18:47 | Reagovat

adverse credit payday loans
<a href="https://cashadvanceamericasev.org">payday loans online direct lenders only</a>
advance loans
<a href=https://cashadvanceamericasev.org>payday loans online same day</a> ’

39 DrbecShelty DrbecShelty | E-mail | Web | 2. října 2017 v 0:28 | Reagovat

order viagra online - http://viagraoplws.com/
side effects of viagra <a href="http://viagraoplws.com/">viagra pills</a> ’

40 MuntrFeelf MuntrFeelf | E-mail | Web | 3. října 2017 v 17:57 | Reagovat

women and viagra
<a href="http://sexviagen.com/">viagra price</a>
cheap viagra 100mg
<a href="http://sexviagen.com/">generic viagra</a> ’

41 Vbwgxpeedly Vbwgxpeedly | E-mail | Web | 5. října 2017 v 1:46 | Reagovat

cash loans for bad credit - https://paydayllae.com/
online loan <a href=https://paydayllae.com/>payday loans</a> ’

42 Pbstambip Pbstambip | E-mail | Web | 24. října 2017 v 8:42 | Reagovat

viagra without prescription - http://onlineviagra-genericbuy7.com/
cheap viagra generic <a href=http://onlineviagra-genericbuy7.com/>order viagra online</a> ’

43 LdbgBralge LdbgBralge | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 0:13 | Reagovat

fast cash loans - https://cashcevth.com
credit card bad credit <a href=https://cashcevth.com>cash advance now</a> ’

44 Vsdvtynourgy Vsdvtynourgy | E-mail | Web | 8. listopadu 2017 v 21:10 | Reagovat

viagra best price - http://viagrapaoe.com
brand viagra buy <a href=http://viagrapaoe.com>buy cheap viagra</a> ’

45 Igorbix Igorbix | E-mail | Web | 1. prosince 2017 v 22:54 | Reagovat

Осень песок на обуви
Заходите  в детский сад  одеваете  бахилы и все чисто,
не дорогие крепкие бахилы
смотрите тут ===> <a href=http://vilada.ru/item/102-bakhily-pvd-povyshennojj-prochnosti>КАЧЕСТВЕННЫЕ НЕДОРОГИЕ БАХИЛЫ</a>

46 MbjmkShelty MbjmkShelty | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 9:42 | Reagovat

buy viagra on line
http://vipnowed7.com/
viagra pills uk
<a href="http://vipnowed7.com/buy-viagra-online/">cheap viagra</a>
viagra side effects

47 KdsnfScogs KdsnfScogs | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 22:56 | Reagovat

1000 easy payday loan https://24hrspaydayloans.com/
payday loan no fax document <a href=https://24hrspaydayloans.com/>payday loans online</a>

48 JthasvPneurb JthasvPneurb | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 17:01 | Reagovat

apple fast cash payday loan
<a href="https://installmentloannbbm.com/">payday loan online</a>
short term loans
<a href=https://installmentloannbbm.com/>payday loans</a>

49 DbsdbNulvaw DbsdbNulvaw | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 23:54 | Reagovat

between payday loans inc
<a href="https://paydayloansxxe.com/">bad credit loan</a>
visa credit cards bad credit
<a href="https://paydayloansxxe.com/">best online payday loans</a>

50 JthasgwPneurb JthasgwPneurb | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 22:03 | Reagovat

approval no fax payday loans
<a href="https://cashadvancevtg.com/">best payday loans</a>
personal loans people bad credit
<a href=https://cashadvancevtg.com/>fast payday loans</a>

51 DsbgNulvaw DsbgNulvaw | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 12:50 | Reagovat

best payday loan lenders
<a href="https://paydayploansonline.org/">pay day loans</a>
loans
<a href="https://paydayploansonline.org/">payday loans online</a>

52 JbsxxPneurb JbsxxPneurb | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 11:24 | Reagovat

24 hour payday loan
<a href="https://quickkiinstallmentloans.org/">payday loan lenders</a>
payday loans
<a href=https://quickkiinstallmentloans.org/>online payday loan</a>

53 DsbcNulvaw DsbcNulvaw | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 18:12 | Reagovat

bank account online
<a href="https://installmentccy.org/">bad credit loan</a>
america payday loans
<a href="https://installmentccy.org/">online loan</a>

54 DnbcNulvaw DnbcNulvaw | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 22:45 | Reagovat

payday loan lenders no teletrack
<a href="https://paydaynnoo.org/">cash loans online</a>
payday loan installment
<a href="https://paydaynnoo.org/">cash loan</a>

55 JmfvPneurb JmfvPneurb | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 1:23 | Reagovat

bad credit personal installment loan
<a href="https://paydayaazt.org/">payday loans online direct lenders only</a>
1500 dollar payday loans
<a href=https://paydayaazt.org/>pay day loan</a>

56 DndNulvaw DndNulvaw | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 13:57 | Reagovat

online payday loans with
<a href="https://paydayvtulo.org/">loans online</a>
no credit check personal loans
<a href="https://paydayvtulo.org/">get installment loan</a>

57 FbdPneurb FbdPneurb | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 15:46 | Reagovat

bad credit payday loans no faxing
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">payday loans</a>
cash net
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>payday cash loan</a>

58 DbsNulvaw DbsNulvaw | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 16:10 | Reagovat

cash advance near me
<a href="https://payday-loans.us.org/">easy loans</a>
emergency personal loan
<a href="https://payday-loans.us.org/">installments loans</a>

59 Enmuneirty Enmuneirty | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 17:59 | Reagovat

pfizer viagra online
<a href=http://fviagrajjj.com/>viagra tablets</a>
female viagra cream
<a href="http://fviagrajjj.com/">buying viagra</a>

60 FntGeorse FntGeorse | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 0:38 | Reagovat

cialis tablets side effects
<a href="http://cialisenax.com/">online cialis</a>
buy cialis online without a prescription
<a href=http://cialisenax.com/>cialis drug</a> ’

61 Fndfliepe Fndfliepe | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 0:53 | Reagovat

cialis cost australia
<a href="http://cialpharmedi.com/"></a>
cialis canada online pharmacy
<a href="http://cialpharmedi.com/">cialis side effects</a> ’

62 GevGeorse GevGeorse | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 1:00 | Reagovat

cialis generic vs brand
<a href="http://jrucialis.com/">order cialis</a>
best place to buy cialis
<a href=http://jrucialis.com/>purchase cialis</a> ’

63 Fdnfliepe Fdnfliepe | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 3:54 | Reagovat

cialis daily dose
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
order cialis professional
<a href="http://cialisoakdm.com/">buy cialis online without a prescription</a> ’

64 BrcPeerne BrcPeerne | E-mail | Web | 21. ledna 2018 v 23:54 | Reagovat

online cash loans
<a href="https://payday-loans.us.org/">pay day</a>
and payday loans online
<a href=https://payday-loans.us.org/>payday loan lenders</a>

65 VecPneurb VecPneurb | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 1:06 | Reagovat

cant get a payday loan
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">get payday loan</a>
personal installment loans poor credit
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>same day payday loan</a>

66 BrvsPneurb BrvsPneurb | E-mail | Web | 4. února 2018 v 11:24 | Reagovat

OK’
<a href="https://onlineloan.us.org/">same day payday loan</a>
visa credit cards bad credit <a href=https://onlineloan.us.org/>payday loan</a>

67 DxvNulvaw DxvNulvaw | E-mail | Web | 4. února 2018 v 19:59 | Reagovat

OK’
<a href="https://cashadvanceonline.us.org/">payday loans</a>
plaingreenloans com <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">same day payday loan</a>

68 Gbrjania Gbrjania | E-mail | Web | 19. února 2018 v 15:05 | Reagovat

<a href="https://bestpaydayloan.us.org/"> loans online</a>
free credit check <a href=https://bestpaydayloan.us.org/> consolidate debt loans</a>
OK’

69 GbcFlant GbcFlant | E-mail | Web | 19. února 2018 v 23:05 | Reagovat

<a href="https://loanonline.us.org/">loans online</a>
a payday loan lender <a href="https://loanonline.us.org/">online payday loan</a>
OK’

70 Gbdintisk Gbdintisk | E-mail | Web | 23. února 2018 v 18:54 | Reagovat

cialis 10 mg - http://cialisonlineoansx.com/
buy real cialis online canada <a href="http://cialisonlineoansx.com/">cialis pills</a> ’

71 LqxBycle LqxBycle | E-mail | Web | 26. února 2018 v 19:51 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnnc.com/">cialis pills</a>
cialis soft tabs 20mg
<a href=http://cialisovnnc.com/>cheap cialis</a> OK’

72 Gbbboaria Gbbboaria | E-mail | Web | 28. února 2018 v 2:00 | Reagovat

<a href="http://otcerectilepills.com/">cheap erectile pills</a>
brand pfizer viagra
<a href=http://otcerectilepills.com/>viagra online</a>  OK’

73 PplShelty PplShelty | E-mail | Web | 2. března 2018 v 23:56 | Reagovat

<a href="http://erectiledysfunctionmedicationpills.com/">erectile dysfunction help</a>
alternative viagra
<a href="http://erectiledysfunctionmedicationpills.com/">erectile dysfunction</a> OK’

74 GntBycle GntBycle | E-mail | Web | 18. března 2018 v 11:42 | Reagovat

<a href="http://prinivilbuyusa.com/">cialis</a>
prinivil generic name
<a href=http://prinivilbuyusa.com/>cialis generic online</a> OK’

75 bsrGlulk bsrGlulk | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 20:25 | Reagovat

cheap viagra for sale <a href="http://fviagrajjj.com/#">cheap generic viagra</a> brand generic viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">cheap viagra 100mg</a> OK’

76 wbzsligh wbzsligh | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 3:54 | Reagovat

viagra and high blood pressure <a href="http://junkmarketstyleevents.com/#">viagra pro</a> viagra information <a href=http://junkmarketstyleevents.com/#>is generic viagra safe</a> OK’

77 bysScogs bysScogs | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 12:17 | Reagovat

tax debt problems <a href="https://cashadvanceonline.us.org/#">payday loan online</a> financial <a href=https://cashadvanceonline.us.org/#>payday loans online</a>

78 bsnnomica bsnnomica | E-mail | Web | 1. května 2018 v 2:42 | Reagovat

cash advance in des moines iowa https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/
quick cash loans blacklisted cape town <a href=https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/#>same day money loans</a>

79 bdfintisk bdfintisk | E-mail | Web | 5. května 2018 v 2:06 | Reagovat

cialis reviews <a href="http://cialisotjs.com/#">buy cheap cialis</a> cheap tadalafil <a href="http://cialisotjs.com/#">buy cheap cialis</a>

80 bzzTwize bzzTwize | E-mail | Web | 6. května 2018 v 18:22 | Reagovat

cialis without prescription <a href="http://www.ciallisonline.com/#">order cialis online</a> cialis reviews <a href=http://www.ciallisonline.com/#>cialis online usa</a>

81 vplGuargo vplGuargo | E-mail | Web | 8. května 2018 v 21:03 | Reagovat

mexico viagra <a href="http://canadiannowv.com/#">viagra coupon</a> online viagra <a href="http://canadiannowv.com/#">kamagra viagra</a>

82 baaQuobby baaQuobby | E-mail | Web | 18. května 2018 v 1:44 | Reagovat

low interest rate personal loans <a href="https://applygoleader.com/">1000 online payday loan</a> best payday loan on line <a href="https://applygoleader.com/">payday loans no credit check</a>

83 bsfInank bsfInank | E-mail | Web | 27. května 2018 v 0:30 | Reagovat

generic viagra online <a href="http://qenericviaqra.com/#">generic viagra online</a> buy female viagra <a href="http://qenericviaqra.com/#">online viagra</a>

84 ngvThync ngvThync | E-mail | Web | 30. května 2018 v 20:47 | Reagovat

real viagra <a href="http://canadiannowv.com/#">buy cheap viagra online</a> cheap viagra pills <a href=http://canadiannowv.com/#>online generic viagra</a>

85 vxdThync vxdThync | E-mail | Web | 6. června 2018 v 9:25 | Reagovat

buy viagra pills <a href="http://setviagraeja.com/#">viagra on line</a> purchase viagra <a href=http://setviagraeja.com/#>buy cheap generic viagra</a>

86 hfuThync hfuThync | E-mail | Web | 8. června 2018 v 14:24 | Reagovat

order viagra <a href="http://sexviagen.com/#">where to buy viagra</a> viagra sale online <a href=http://sexviagen.com/#>purchase viagra</a>

87 nfsThync nfsThync | E-mail | Web | 9. června 2018 v 18:01 | Reagovat

alternative to viagra <a href="https://holidayrentallorgues.com/">viagra generic</a> does viagra work <a href=https://holidayrentallorgues.com/>purchase viagra</a>

88 nreThync nreThync | E-mail | Web | 11. června 2018 v 6:15 | Reagovat

cheap viagra from india <a href="http://susamsokagim.com">viagra without prescription</a> low price viagra <a href=http://susamsokagim.com>pharmacy viagra</a>

89 nfgThync nfgThync | E-mail | Web | 11. června 2018 v 16:14 | Reagovat

viagra price <a href="http://mo-basta.org">purchase viagra</a> viagra uk <a href=http://mo-basta.org>100mg viagra</a>

90 xcbInank xcbInank | E-mail | Web | 12. června 2018 v 1:45 | Reagovat

cheap generic viagra <a href="http://emtpartsstore.com/">buy viagra online</a> viagra samples <a href="http://emtpartsstore.com">buy viagra online usa</a>

91 bdsThync bdsThync | E-mail | Web | 13. června 2018 v 3:59 | Reagovat

cash loans payday loans <a href="https://cashadvanceonline.us.org">online payday loans direct lenders</a> loan store <a href=https://cashadvanceonline.us.org>payday loans online same day</a>

92 bsdThync bsdThync | E-mail | Web | 13. června 2018 v 14:00 | Reagovat

mortgage loan calculator <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">loans online</a> easy loans no credit check <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>loans online</a>

93 aaqThync aaqThync | E-mail | Web | 14. června 2018 v 19:09 | Reagovat

cialis 10mg <a href="http://besiktasboschservis.com/">cialis buy</a> tadalafil liquid <a href=http://besiktasboschservis.com/>buy cialis online</a>

94 lllnuani lllnuani | E-mail | Web | 16. června 2018 v 15:10 | Reagovat

buy viagra <a href="http://genericonlineviaqra.com/"> viagra online without prescription</a> cheap viagra canada <a href=http://genericonlineviaqra.com> buy cheap viagra</a>

95 nnrThync nnrThync | E-mail | Web | 17. června 2018 v 4:09 | Reagovat

tadalafil <a href="http://fundeconp.org/">cialis buy</a> cheap tadalafil <a href=http://fundeconp.org/>buy cialis</a>

96 nnuInank nnuInank | E-mail | Web | 21. června 2018 v 0:52 | Reagovat

viagra jelly <a href="http://www.bitcapblog.com/">viagra generic name</a> viagra 50mg <a href="http://www.bitcapblog.com/">generic viagra without a doctor prescription</a>

97 ccaInank ccaInank | E-mail | Web | 21. června 2018 v 15:56 | Reagovat

purchase viagra <a href="https://movietrailershd.org/">best place to buy viagra online</a> viagra online uk <a href="https://movietrailershd.org/">online viagra</a>

98 nnqThync nnqThync | E-mail | Web | 23. června 2018 v 18:37 | Reagovat

viagra no prescription <a href="https://newviagrakfv.com/">natural alternatives to viagra</a> viagra reviews <a href=https://newviagrakfv.com/>viagra pharmacy</a>

99 nffexish nffexish | E-mail | Web | 26. června 2018 v 17:51 | Reagovat

where to buy viagra online <a href="http://loviagraosn.com/">viagra cheap</a> buy viagra online without prescription <a href="http://loviagraosn.com/">buy viagra</a>

100 fbfawaip fbfawaip | E-mail | Web | 6. července 2018 v 19:23 | Reagovat

cialis pills <a href="http://cialisserfher.com/">cheap cialis online</a> cialis no prescription <a href="http://cialisserfher.com/">cialis online buy</a>

101 jmnJaith jmnJaith | E-mail | Web | 16. července 2018 v 6:56 | Reagovat

viagra no prescription <a href="http://newviagrakfv.com/#generic viagra"> online generic viagra</a> viagra soft <a href=http://newviagrakfv.com/#viagra>generic viagra online</a>

102 kmuJaith kmuJaith | E-mail | Web | 23. července 2018 v 22:55 | Reagovat

viagra generic online <a href="http://www.genpharmvrj.com/#">viagra for men</a> lowest price viagra <a href=http://www.genpharmvrj.com/#>generic buy viagra online</a>

103 khgfVioro khgfVioro | E-mail | Web | 24. července 2018 v 13:57 | Reagovat

viagra cheapest <a href="http://viagapharmaked.com/#">sildenafil 20 mg</a> where to buy viagra online <a href="http://viagapharmaked.com/#">cheap viagra online</a>

104 nukVioro nukVioro | E-mail | Web | 28. července 2018 v 0:31 | Reagovat

alternative to viagra <a href="https://viagrapbna.com/#">buy generic viagra</a> viagra price <a href="https://viagrapbna.com/#">viagra order</a>

105 nsxVenly nsxVenly | E-mail | Web | 30. července 2018 v 19:28 | Reagovat

cialis <a href="https://www.fundeconp.org/#">cheap tadalafil</a> tadalafil 20 mg <a href=https://www.fundeconp.org/#>tadalafil tablets</a>

106 nfcJaith nfcJaith | E-mail | Web | 31. července 2018 v 3:13 | Reagovat

cheap tadalafil <a href="https://forumdemulheres.com/#">generic tadalafil</a> cialis online pharmacy <a href=https://forumdemulheres.com/#>online cialis</a>

107 bfdVenly bfdVenly | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 19:13 | Reagovat

viagra generic <a href="http://mo-basta.org/">purchase viagra</a> alternative viagra <a href=http://mo-basta.org/>cheap viagra</a>

108 bfcVioro bfcVioro | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 1:17 | Reagovat

buy viagra soft <a href="http://www.movietrailershd.org/">viagra reviews</a> viagra coupons <a href="http://www.movietrailershd.org/">viagra for sale</a>

109 ShaylaClkws ShaylaClkws | E-mail | 12. října 2018 v 0:22 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama