Slave to Sensation - Kapitola 11.

26. února 2013 v 20:04 | Barny |  Slave to Sensation (kniha on-line)
Tak konečně trochu kratší kapitolka. Užijte si jí ;) :D


KAPITOLA 11
Zlo. Zajímavá volba slov od Psy. "Nikita má ráda moc. Pokud padne Rada, stejně tak padne ta moc." Zvedl ruku a promnul jí klouby tvář. "Popřemýšlej o tom."
"Potřebuju čas."
"Nemáš ho moc. Obvykle je drží sedm dní, než je zabije."
"Sedm dní mučení."
"Ano."
Sestoupilo na ně ticho. I les venku přestal šeptat. Bylo to, jako by celý svět zadržoval dech. Dál jí hladil šíji, tvář, bradu. Její kůže byla lákavá jako teplé hedvábí.
"Nemáš výsady kůže," řekla, snad po věčnosti.
"Co kdybych řekl, že je chci?" Nepřestal se jí dotýkat, laskat ji jako by to dělal s měňavčí ženou, po které žádal příliš a příliš brzy. Riskoval, když jí řekl všechno, ale muselo to být. Sascha byla jejich poslední šancí.
"Je zbytečné mát takové výsady se Psy. Nemůžeme je vrátit." Bylo v ní něco poraženého.
Lucasovi se nelíbilo vidět ji takhle, zraněnou a pohmožděnou. Vina mu stiskla srdce. Nemělo by ho trhat, že jí tohle provedl. Všechno, co udělal, bylo pro smečku. Byla to součást ceny za funkci alfy. Úplně poprvé, nesnášel placení té daně, nesnášel, že musel zranit tuto ženu.
Posunul se o palec blíž, rozhodujíc se vypustit ven do hry panterovu smyslnost, aby se k ní dostal. Diskutovali temnotu a smrt, hrůzu a zlo. Ale to nebylo vše, čím byl, všechno, čím byla ona. Pokud ji chtěl vytáhnout z toho Psy brnění, které nosila jako druhou kůži, bude ji muset svádět s nádhernou stranou pocitů, spíš než ji pohřbívat v ošklivosti.
"Měl Dorian pravdu?"
Konečně otočila hlavu, aby mu čelila. "V čem?"
"Řekl, že spát s jednou ze Psy bylo jako spát s kusem betonu."
"Netuším." Její ramena se napřímila.
"Nikdy jsi nespala s jedním ze svých bratří?"
"Proč bych to dělala? Početí, pokud je žádoucí, může být vytvořeno daleko efektivněji za využití vědeckých metod." Zněla tak upjatě, že to byla provokace.
"Co takhle pro zábavu?"
"Jsem Psy, pamatuješ? Nebavíme se." Krátká pauza. "V každém případě, nevidím v sexu smysl. Zdá se chaotický a zcela nepraktický."
"Neodkopávej to, dokud jsi to nevyzkoušela, miláčku." Chtěl se zakřenit. Její ztuhlý postoj a ach-tak-praktická slova byla z učebnice Psy… jako by je studovala.
"To je nepravděpodobná možnost," řekla a zněla téměř, jako by tomu věřila. "Myslím, že je čas, abych odešla - je po páté." Podívala se na své hodinky.
"Polibek," zašeptal jí do ucha.
"Co?" Její tělo ztuhlo.
"Dávám ti šanci vyzkoušet něco z té chaotické, neúčelné interakce, které nerozumíš." Berouc mezi zuby její ušní lalůček, jemně skousl. Lehké trhnutí jejího těla bylo nezaměnitelné. Pustil ji, uchopil jednou rukou její tvář a otočil ji ke své. "Co ty na to?"
"Nevidím důvod, proč-"
"Přemýšlej o tom jako o experimentu." Přejel palcem přes jemnost jejího spodního rtu, přejíc si ochutnat ji víc, než chtěl dýchat. Nutkání škádlit se změnilo v touhu si vzít.
"Vy Psy máte rádi své experimenty, ne?"
Pomalu přikývla. "Možná mi to pomůže porozumět, proč měňavci a lidé dávají tak velký důraz na manželství a vázání se."
Nedal jí možnost změnit názor. Sklánějíc hlavu, přeběhl svými rty přes její v rychlém, žhavém sklouznutí. Teplé, měkké, delikátní, zvaly ho, aby se vrátil. Když to udělal, udržoval polibek mělký - zatahal za její spodní ret, zjemnil bolest jazykem, pak vsál její horní ret. Měkký, přirozeně ženský sten postříbřil ticho.
Sežehlo ho teplo.
Tohle nebyl žádný kus betonu. Mohl cítit zvedání a pád jejích ňader na jeho předloktí, zvouc jeho dlaň, aby se přesunula níž. Pro teď se spokojil s bušením srdce, které cítil v jejím krku, s rozeklaným dechem, který nemohla skrýt. Psy mohli vypnout emoce, ale bylo daleko těžší vypnout tělesný hlad po dotyku.
Sascha před sebou viděla okraj útesu padající pryč a nestarala se. Nikdy ve svém životě necítila tolik pocitů, tolik potěšení. Její fantazie byly ničím ve srovnání s reálným Lucasem. Líná nenasytnost, se kterou jí líbal, byla nejnebezpečnější z pokušení. Jeho pohyby byly tak malátné, tak jemné, tak smyslně pomalé, že pro něj otevřela ústa, než to věděla. Šokovaná tím, jak daleko zašla, se odtáhla zpátky.
Nebojoval s jejím ústupem, sledoval ji těma kočky zelenýma očima zakalenýma vzrušením.
"Dost experimentování, kotě?"
Ta něžnost byla přímo z jejích snů. Zhrožená svou vlastní reakcí a uvědoměním, které viděla v jeho očích, řekla, "Ráda bych se vrátila domů." Věděla, že neodpověděla na jeho otázku. Také věděla, že nemohla říct slova očekávaná od Psy, aniž by byla tak velkou lží, že by se prozradila. Pravdou bylo, že neměla dost. Ani zdaleka.
"Dobře." Sklonil se a skousl její spodní ret těmi ostrými zuby predátora.
Označil ji.
Sascha byla doma na osmou ráno. Vyčerpaná se osprchovala a začala se připravovat na den, který ji čekal. První věcí v pořadí bylo setkání s její matkou. Pak musela zkontrolovat několik dalších rodinných projektů. Poté musela znovu čelit Lucasovi. Její tvář zrudla, když se snažila dát si vlasy do pořádku.
Nemohla zapomenout na ten pocit jeho rukou ve vlasech, potěšení, které získával, když se jí dotýkal.
Přesto to, co jí málem zlomilo, nebylo potěšení. Byla to potřeba, kterou v něm cítila, potřeba dotyku, míru. Zaujalo ji, že ukotvení nalezl v ní, Psy, jednou z nepřátel.
Součásti rasy vrahů.
Pochmurná realita setřela každou stopu přetrvávajícího potěšení. Nemohla přijmout jeho obvinění, vzdát se všeho, čemu věřila, tak snadno. Možná, že nikdy nezapadala, ale Psy byli její lidé, všechno, co měla. Lucas ji políbil, ale byl měňavec a když přijde tlak, který ho postrčí, vždycky si místo ní vybere svou smečku.
Počkej na mě venku.
Obraz Lucase nařizujícího jí odejít, když se Dorian rozpadl, se spojil s myšlenkami na něj v posteli se ženou jménem Rina. Nikdy s ní nejednal jinak, než s cizincem, pomyslela si, záměrně zapomínajíc na tu návštěvu Tamsynina domova, protože nezapadala, a ona potřebovala, aby něco bylo správně, aby to dávalo smysl.
Potřebovala někam patřit.
V momentě, kdy by se obrátila proti Psy, by neříkala sbohem pouze svému životu, ale také každé naději, jakou kdy měla, že někam zapadne. I kdyby nějak přežila hněv Rady, kdo by vzal k sobě ničemnou Psy? TemnáŘeka ne. Stále si pamatovala nenávist, kterou zahlédla v Dorianových očích, když ji obvinil z toho, že patří k rase psychopatů.
Lucas stál u Doriana, zatímco ji vytlačoval - byla ponechána na vlastní pěst, opět cizinec. Leopardi se sešli kvůli družce ze smečky, ale kdo se sešel kvůli ní, když se ocitla v bezvědomí na podlaze svého bytu? Nikdo.
Protože byla jenom nástroj.
Lucas nikdy neskrýval svou povahu. Věděla od začátku, že využije všech výhod, které měl, aby si prosadil svou… i když to zahrnovalo něco tak odporného, jako líbání jedné z páchnoucích, kovových Psy. Využíval ji, aby posbíral informace a v momentě, kdy je doručí, s ní bude hotov.
V žaludku ji bodla ostrá bolest, ale stála si za svým a přinutila se čelit pravdě.
Jak se vždycky bála, měňavci přišli na její vadnou povahu a využívali ji, aby získali, co chtěli.
Lucas to využíval. Využíval ji.
"Hloupá," zašeptala, umravňujíc slzy. "Jsem tak hloupá." Jak bylo možné, že ho zbytek její rasy odrazoval, ale ona ne? Nebylo. Jen její ubohá potřeba být akceptována, být oceněna, ji nechala uvěřit něčemu tak nepravděpodobnému. Byla vina účastněním se na svém vlastním podvádění.
Bylo načase, aby ho přestala nechat oslepovat ji emocemi a houpajícími se vlákny falešné naděje a začala přemýšlet jako Psy. Možná nebylo příliš pozdě zachránit její pozici, alespoň uvnitř rodiny. První věcí, kterou musela udělat, aby to zajistila, bylo říct Nikitě vše, co se dozvěděla - možná nikdy nebyla perfektní kardinál, ale mohla být perfektní dcerou. Tohle byla její šance, aby pro sebe utvořila místo jako pro něco jiného, než chybu.
Ponížení v kombinaci s bolestí byly nebezpečnou směsí. Chtěla přimět Lucase zaplatit, chtěla ho zranit tak, jako on zranil jí, rozbít jeho sny jako on rozbil její. Naučil ji toho o svých lidech tolik. To neměl. Koneckonců, byla Psy.
A on byl nepřítel.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lenkavysocinka lenkavysocinka | 28. února 2013 v 21:37 | Reagovat

to snad né,jestli to řekne tak je husa.Děkuji za překlad :)

2 Isinka Isinka | 1. března 2013 v 20:09 | Reagovat

páni SEM NAPNUTÁ. Moc děkuju :-)

3 Basi Basi | 2. března 2013 v 11:31 | Reagovat

Perfektní, jen doufám, že matce o Lukasovi nakonec nic neřekne. Díky za překlad :-)

4 síma síma | 2. března 2013 v 11:55 | Reagovat

néé hlavně ho nezrad :-? jinak to bylo super.. konečně se trochu prozradla :-) díky za překlad :-)  :-)  :-)

5 Barny Barny | E-mail | 3. března 2013 v 8:51 | Reagovat

Upřímně - taky se začínám modlit, aby to fakticky nedělala, tak uvidíme... Teď sice ještě překládám kapitolku HoN 10, ale to už mi zbývají asi jenom dvě stránky a hned potom se vrhám na StS ;-)
Moc děkuju za komenty :-D

6 Maky Maky | 3. března 2013 v 15:08 | Reagovat

Taky doufám, že to neudělá.....jinak díky za překlad :-)

7 tantus tantus | 10. března 2013 v 18:02 | Reagovat

prekladas aj HON10?? kde by som to mohla najst?? mam to moc rada :D

8 Barny Barny | E-mail | 24. března 2013 v 8:45 | Reagovat
9 tanicka tanicka | E-mail | 4. dubna 2013 v 21:23 | Reagovat

ahoj je super ze to prekladáš prečítala som prvých 5 kapitol:D a uplne som ich zhltla :D poslala by si mi prosím hesla na tie ostatne?? :D dakujem :-P :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama