Svázáni krví - Laurie London

3. března 2013 v 23:55 | Paty |  Anotace knih
Tady máte anotaci na knihu, kterou bude překládat Kerris :)Na severozápadě Pacifického oceánu, hluboko uvnitř lesů, bojovaly dvě upíří koalice o nadvládu.

Vojáci Strážců, kteří chránili lidstvo a Temnokrevní, darebáci, kteří zabíjeli tak, jako jejich dávní předci. Nyní si vůdce Strážců Dominic Serrano bude muset vybrat mezi pomstou, které se dožaduje a ženou, bez které nemůže žít…

Vyhledávačka filmových exteriérů, Mackenzie Foster-Shawnová vždy věděla, že je prokletá tak, aby zemřela mladá. Nikdo ji nemůže ochránit před zlem, které sleduje její rodinu už po generace - před upíry, kteří touží po její vzácné krevní skupině. Až do jednoho odpoledne v zalesněném hřbitově, kde se setká s nemožně přitažlivým cizincem, s mužem, kterému musí důvěřovat se svým životem.

Pro Dominika, muže pronásledovaného ztrátou, Mackenzie upokojuje prvotní hlad, který ho sužuje - a pouto, které sdílejí, je mocnější než vášeň, mocnější než láska. Ona sama mu dokáže dodat sílu, kterou potřebuje ke své pomstě. Ale při tom by ji mohl zničit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Basi Basi | 5. března 2013 v 18:50 | Reagovat

To vypadá hodně zajímavě. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama